Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

O nas...

  
  
Drodzy Rodzice!

  
   Jeśli będziecie rozważać wraz ze swoją córką ubieganie się o przyjęcie do naszego Internatu, bądźcie pewni, że:

  • Wasze dzieci będą u nas bezpieczne
  • opiekę traktujemy serio
  • nie narzucamy światopoglądu, ale przywiązujemy wagę do fundamentalnych wartości
  • odróżniamy nowoczesność od chaosu
  • nasze pensjonariuszki traktujemy jak rodzinę
  • kochamy i wymagamy
  • nam nie jest wszystko jedno!

   To z nami przez kilka lat Wasze dzieci będą spędzać najwięcej czasu. Wasza córka może zawsze liczyć na rozmowę, dyskrecję i wsparcie w kluczowym dla jej rozwoju etapie życia, który jest jednocześnie dla niej trudnym rozstaniem z najbliższymi. My po pracy nie idziemy do domu i nie liczymy godzin pracy. Jesteśmy otwarte na każdy kontakt także z Wami - bezpośredni, telefoniczny lub e-mailowy.

Serdecznie zapraszamy!


Siostry Szkolne de Notre Dame

Modlitwa w drodze Langusta Na Palmie Siostry Szkolne de Notre Dame Arkadio Deon.pl Wiara.pl Bosko.pl Andrzej Wronka Pomoc duchowa Fronda.pl

image1 image1 image1

MSZA ŚWIĘTA 09 2019

Pierwsza Msza św. w Bursie w nowym roku szkolnym odbyła się 9 września pod przewodnictwem ks. Marcina Moskala, duszpasterza Bursy. Zespół muzyczny dziewczyn pod przewodnictwem s. Judyty piękną grą na kilku instrumentach upiększał Liturgię i pomagał wszystkim uczestnikom w uwielbianiu Boga. Kilka innych dziewczyn również włączyło się aktywne w Liturgię poprzez czytanie lekcji z Pisma św., śpiew psalmu responsoryjnego, czytanie modlitwy wiernych oraz niesienie darów ofiarnych. Po zakończeniu Mszy św. s. Judyta złożyła urodzinowe życzenia wrześniowym solenizantom. Niech Bóg błogosławi cały rok szkolny 2019/2020!  

 

 

 

 

2020  Bursa Sióstr de Notre Dame   globbers joomla templates