Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

O nas...

  
  
Drodzy Rodzice!

  
   Jeśli będziecie rozważać wraz ze swoją córką ubieganie się o przyjęcie do naszego Internatu, bądźcie pewni, że:

  • Wasze dzieci będą u nas bezpieczne
  • opiekę traktujemy serio
  • nie narzucamy światopoglądu, ale przywiązujemy wagę do fundamentalnych wartości
  • odróżniamy nowoczesność od chaosu
  • nasze pensjonariuszki traktujemy jak rodzinę
  • kochamy i wymagamy
  • nam nie jest wszystko jedno!

   To z nami przez kilka lat Wasze dzieci będą spędzać najwięcej czasu. Wasza córka może zawsze liczyć na rozmowę, dyskrecję i wsparcie w kluczowym dla jej rozwoju etapie życia, który jest jednocześnie dla niej trudnym rozstaniem z najbliższymi. My po pracy nie idziemy do domu i nie liczymy godzin pracy. Jesteśmy otwarte na każdy kontakt także z Wami - bezpośredni, telefoniczny lub e-mailowy.

Serdecznie zapraszamy!


Siostry Szkolne de Notre Dame

Modlitwa w drodze Langusta Na Palmie Siostry Szkolne de Notre Dame Arkadio Deon.pl Wiara.pl Bosko.pl Andrzej Wronka Pomoc duchowa Fronda.pl

image1 image1 image1

BHP_2019

Przy organizacji nowego roku szkolnego nie mogło zabraknąć spotkania w ramach BHP. Zaproszony gość, pani Gabriela Paluch w sposób teoretyczny i praktyczny wyjaśniła podstawowe zasady bezpieczeństwa i higieny dotyczące zbiorowego zamieszkania w Bursie. Zaprezentowała też 2 krótkie filmy, które ukazały ważność zachowywania przepisów przeciwpożarowych oraz przypomniały postawy i zachowania podczas ewentualnego pożaru. Pani Gabriela objaśniła też działanie i korzystanie z gaśnicy w razie potrzeby. Na zakończenie uczestniczki mogły zadawać pytania, na które otrzymały merytoryczne odpowiedzi. 

2020  Bursa Sióstr de Notre Dame   globbers joomla templates