Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zgodnie z art.13 ust.1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO) oraz przepisami Dekretu ogólnego KEP w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w Kościele katolickim z dnia 13 marca 2018 roku informuję, iż: informuję, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Bursa dla Dziewcząt, ul. Schodowa 6, 43-300 Bielsko Biała, REGON: 243102270, NIP: 547-17-64-395 prowadzona przez: Zgromadzenie Sióstr Szkolnych de Notre Dame Prowincja Polska w Opolu ul. Mały Rynek 5, 45-020 Opole, REGON: 040001770, NIP: 754-17-22-702. Więcej informacji dostępnych jest pod następującym adresem.

O nas...

  
  
Drodzy Rodzice!

  
   Jeśli będziecie rozważać wraz ze swoją córką ubieganie się o przyjęcie do naszego Internatu, bądźcie pewni, że:

  • Wasze dzieci będą u nas bezpieczne
  • opiekę traktujemy serio
  • nie narzucamy światopoglądu, ale przywiązujemy wagę do fundamentalnych wartości
  • odróżniamy nowoczesność od chaosu
  • nasze pensjonariuszki traktujemy jak rodzinę
  • kochamy i wymagamy
  • nam nie jest wszystko jedno!

   To z nami przez kilka lat Wasze dzieci będą spędzać najwięcej czasu. Wasza córka może zawsze liczyć na rozmowę, dyskrecję i wsparcie w kluczowym dla jej rozwoju etapie życia, który jest jednocześnie dla niej trudnym rozstaniem z najbliższymi. My po pracy nie idziemy do domu i nie liczymy godzin pracy. Jesteśmy otwarte na każdy kontakt także z Wami - bezpośredni, telefoniczny lub e-mailowy.

Serdecznie zapraszamy!


Siostry Szkolne de Notre Dame

Modlitwa w drodze Langusta Na Palmie Siostry Szkolne de Notre Dame Arkadio Deon.pl Wiara.pl Bosko.pl Andrzej Wronka Pomoc duchowa Fronda.pl

image1 image1 image1

POŻEGNANIE MATURZYSTEK 2019

W czwartek, 25 kwietnia miało miejsce pożegnanie tegorocznych maturzystek. Program spotkania zawierał najpierw uroczystą Eucharystię w intencji maturzystek i ich rodzin, następnie wspólną kolację oraz część artystyczną. Urok tej imprezy płynął z faktu, iż praktycznie wszyscy włączyli się w jej organizację: siostry wychowawczynie, pracownicy i wszystkie bursantki. Zadania były podzielone i każdy wiedział czym ma się zająć. Końcowy efekt był zachwycający. Wszystko w ten sposób stawało się prezentem: przygotowana liturgia, pięknie nakryte stoły,  pieczołowicie przygotowana scenka, prezenty ręcznie wykonane przez młodsze bursantki dla maturzystek, pyszne babeczki i  kwiaty przygotowane dla sióstr i pracowników jako wyraz wdzięczności ze strony maturzystek. Dzięki licznym darom i talentom wieczór czwartkowy emanował rodzinną i pełną wzruszeń atmosferą.    

 

2024  Bursa Sióstr de Notre Dame   globbers joomla templates